top of page

Paroda „Užrakintos istorijos“ atidaryta Matuizų kultūros centre!

  • Writer: Varėnos kultūros centras
    Varėnos kultūros centras
  • 05-29
  • 1 min. skaitymo

Šiandien mūsų kultūros centras prisipildė ypatingos atmosferos – atvėrėme duris į jautrią ir prasmingą parodą „Užrakintos istorijos“, kurioje slypi pasakojimai apie meilę, gyvenimą, asmenybę, karą, pandemiją ir tai, kas kartais nedrąsiai, bet giliai slypi mūsų širdyse.


Kaip kalbėjomės parodos metu – kūrėjai tampa atvira knyga ir jie mums padovanojo save per kūrybą. Per savo darbus jie ne tik pasakoja savo istorijas ir išgyvenimus, bet kartais net nujaučia tai, kas dar tik laukia

Dėkojame kuratorei Daliai Šemeškienei – už gyvą pasakojimą apie kūrėjus ir jų darbus. Dėkojame kūrėjams – Alinai Daiker Gulbinienei ir Valdemarui Šemeškai – už atvirumą, talentą ir gebėjimą dalintis visais savo išgyvenimais su mumis.


Dalintis istorijomis yra ypatinga. Kaip ir šiandien Matuizų kultūros centro vadovė Irena Čeplikienė parodė piešinį – portretą, kurį dar 1985 metais jai padovanojo dailininkė Alina Daiker Gulbinienė. Kūrėja buvo nustebinta, o tai yra įrodymas, kaip turime saugoti sentimentus.


Nuoširdžiai dėkojame Matuizų bibliotekai ir jos darbuotojai Ingai Lunėnienei už bendrą parodos organizavimą. Ačiū mokytojui Dariui Bachovui iš Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos – jūsų muzikos garsai puikiai papildė vizualinę parodos atmosferą  Dėkojame visiems atvykusiems – Matuizų jaunuoliams, Matuizų pagrindinės mokyklos mokytojams ir mokiniams, Matuizų seniūnijai – už jūsų buvimą kartu. Jūsų palaikymas kuria tikrą bendrystės jausmą, kuris visiems taip mums reikalingas!


Po atidarymo visi turėjome galimybę pažinti kūrėjus, diskutuojant ir dalinantis mintimis. Tai buvo nuoširdus ir prasmingas pokalbis, kurio metu gimė nauji ryšiai ir supratimas apie meną ir žmogų.


Paroda „Užrakintos istorijos“ Matuizų kultūros centre bus eksponuojama visą vasarą.

Kviečiame nepabijoti ir ateiti pasižiūrėti!



 
 
bottom of page